Seo tools

www.szukamywas.pl - Forum dyskusyjne: Mateusz Żukowski (Data zaginięcia: 2007/05/26)
Luty 23 2020 18:22:20
Nawigacja
· Start
· Forum
· Regulamin
· Plakaty do pobrania
· FORMULARZ ZGODY
· Mapa zaginionych
· Nasza klasa
· Facebook
· Pinterest
· Kanał Youtube
· BLOG
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 138
· Najnowszy użytkownik: aga__0145
Szukamy Ich
Zobacz temat
 Drukuj temat
Mateusz Żukowski (Data zaginięcia: 2007/05/26)
AndrzejZ
Witam po 5 miesiącach potyczki z Komornikami udało mi się odzyskać pieniode pozdrawiam wszystkich
 
nick60
Witaj Andrzej!
Cieszymy się że udało Ci się uporać z tym problemem Smile.
 
marta wawa
Smile super Smile
 
AndrzejZ
http://www.tvp.pl...4/17415294

kTO KOLWIEK BEDZIE Telewizja Regionalna sobota 8 listopada g. 16; powtórki 9 listopada g. 7 i 21:45. U pana to TVP Lublin. Pozdrawiam.
 
AndrzejZ
http://www.tygodn...nie/469/4/
 
elin
Dzięki za link, szkoda, że nie da się przeczytać całości.

Co dokładnie mówi jasnowidz? Kiedy się z nim widzieliście?
 
AndrzejZ
Szkoda ze tu nie nogę umiescić całej gazety co było opisane ale zapraszam na fb .Jak napisał mi wczoraj Marek Szwedowski to Policja nie chce sprawdzić miejsce które on wskazał kupe oszustwa ci Policjjaci oraz Prokuratorzy co byli w to zamieszane już nie pracują nie wiem komu teraz można wierzyć i ufać bo same złodzieje i oszusci w rządzie sie robi burdel to gdzie można się coś dowiedzieć sami złodzieje korupstwo wstyd i chańba wysprzedali co tylko mogli .
 
AndrzejZ
https://sites.goo...emateusza/
 
AndrzejZ
TYLE NAM ZOSTAJE PO NASZYM TRUDZIE TO JEST OD KOMORNIKA TYLE MOŻEMY TYLKO OCZEKIWAĆ

Licytacja z nieruchomości


Termin: 2015-01-16 09:25:00

O B W I E S Z C Z E N I E O L I C Y T A C J I N I E R U C H O M O Ś C I

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zamościu - Andrzej Szcząchor mający kancelarię w Zamościu przy ulicy Wojska Polskiego 67 zawiadamia na podstawie art. 952 kpc, że w dniu 2015-01-16 o godz. 09:25 w Sądzie Rejonowym I Wydział Cywilny w Zamościu odbędzie się pierwsza licytacja następujących nieruchomości stanowiącej własność dłużnika:

1. nieruchomość opisana jako działka nr 1847 położona w miejscowości Ujazdów, objęta Księgą Wieczystą Wydziału Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Zamość o numerze KW ZA1Z/00058952/5. Cena oszacowania tej nieruchomości wynosi kwotę 1.120,00-zł. Cena wywołania za tą nieruchomość wynosi kwotę 840,00-zł zaś wysokość wadium jako 1/10 ceny oszacowania kwotę 112,00-zł

2. nieruchomość opisana jako działka numer 1767 położona w miejscowości Ujazdów objęta Księgą Wieczystą Wydziału Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Zamość o numerze KW ZA1Z/00058952/5. Cena oszacowania tej nieruchomości wynosi kwotę 50.000,00-zł. Cena wywołania za tą nieruchomość wynosi kwotę 37.500,00-zł zaś wysokość wadium jako 1/10 ceny oszacowania kwotę 5.000,00-zł

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości najpóźniej do dnia poprzedzającego licytację w gotówce lub w postaci książeczki oszczędnościowej Banków upoważnionych według prawa bankowego do jej wystawienia, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia Sądu bądź dokonać wpłaty wymaganego wadium na konto Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Zamościu - Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. O/Zamość nr 95 1020 5356 0000 1102 0007 6711 w takim terminie aby kwota wadium wpłynęła na konto komornika do dnia poprzedającego licytację. Nieruchomość tą można oglądać codziennie od dnia wywieszenia niniejszego obwieszczenia zaś elaborat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w kancelarii komornika. Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przysądzenia na własność na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeśli osoby te przed rozpoczęciem licytacji nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie spod egzekucji tej nieruchomości lub innych przedmiotów razem z nią zajętych i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję. Użytkowanie służebności i praw użytkownika, jeśli nie są ujawnione w księdze wieczystej i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji nie będą uwzględniane w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzaniu własności. Na podstawie art. 953 § 1 pkt. 5 kpc akta postępowania egzekucyjnego można przeglądać w ciągu dwóch tygodni przed wyznaczonym terminem licytacji w Sądzie Rejonowym I Wydział Cywilny w Zamościu zaś protokół opisu i oszacowania wraz z elaboratem szacunkowym dostępny jest na niniejszej stronie internetowej.
 
AndrzejZ
Nowa stronka w google Mateuszka jeśli ktoś nie czytał tygodnika Zamojskiego o Mateuszu to jest wszystko w tym linku

https://sites.goo...emateusza/


Życzę wszystkim wspaniałego sylwestra oraz scześliwego nowego roku do siego roku buziaczki od Martynki Smile
 
nick60
Dzięki!
Szczęśliwego Nowego Roku Smile
 
kaktus
nowy link I
http://www.zagini...by/?o=5529
"Jestem bardzo cierpliwa pod warunkiem, że wyjdzie na moje"
 
AndrzejZ
Według wizji Marka Szwedowskiego Mateusz nie żyje co jest teraz najwarzniejsze znowiono Ślectwo Mateusza ale teraz o zabujstwo złorzyłem w Prokuraturze Wnioski jeden o Georadar a Drugi o przesłuchanie Wajrografem w śodę bedzie opisane w tygodniku zamojskim pozdrawiam wszystkich .
 
kaktus
to proszę nas informować na bieżąco. może w końcu coś ruszy do przodu i sprawa Mateusza zostanie wyjaśniona. mam taką nadzieję szczerze mówiąc.
a takie moje pytanie (pewnie wiele osób mnie tu zgani), ale czy próbowali Państwo pytać Mai Danilewicz o Matusza? wiem, że Ona nawet współpracuje z policją i ma wiele trafień jeśli chodzi o Zaginionych. ma swój blog i można tam do Niej napisać.
Edytowane przez kaktus dnia 08-02-2015 20:21
"Jestem bardzo cierpliwa pod warunkiem, że wyjdzie na moje"
 
marta wawa
Kaktus wiele razy pisała o Mateuszu i naszych zaginionych...
hmmm...
 
kaktus
nie wiem, bo nie sprawdzałam. czytałam kiedyś o tej Pani odnośnie chyba ze 2 innych zaginionych osób i właśnie tam podano, że ma dużo trafień i wgl. poczytałam więc o Niej, ale nie sprawdzałam -jak już wyżej napisałam - czy wypowiadała się na temat Mateusza. ja naprawdę nie jestem w stanie wszystkiego wiedzieć.
Edytowane przez kaktus dnia 08-02-2015 22:39
"Jestem bardzo cierpliwa pod warunkiem, że wyjdzie na moje"
 
marta wawa
Smile
 
AndrzejZ
http://www.tygodn...dztwo.html
 
elin
Dobrze, że ktoś się zajmie tą sprawą od nowa.
 
AndrzejZ
http://moje.radio...8-lat.html
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.17 - 23 zapytań MySQL 5,117,201 unikalnych wizyt