www.szukamywas.pl - Forum dyskusyjne: Iwona Wieczorek (Data zaginięcia: 2010/07/17)
Sierpień 21 2018 17:39:58
Nawigacja
· Start
· Forum
· Regulamin
· Plakaty do pobrania
· FORMULARZ ZGODY
· Mapa zaginionych
· Nasza klasa
· Facebook
· Pinterest
· Kanał Youtube
· BLOG
Aktualnie online
· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 138
· Najnowszy użytkownik: aga__0145
Szukamy Ich
Zobacz temat
 Drukuj temat
Iwona Wieczorek (Data zaginięcia: 2010/07/17)
bonton1
Mi nie podoba się ten artykuł z GW. Niestety. Jest co prawda sporo nowych wątków, o których wcześniej nigdzie nie czytałam. Ale sam artykuł zbyt mocno oczernia Pawła. Na wizażu dobrze pisze któraś z forumowiczek, że Iwona nie była kryształowa na 100% i że miała podwójne życie. W końcu my Jej tak naprawdę nie znamy i nie możemy wierzyć we wszystko co mówi i Janusz_G i Jej mama niestety. A Pan Janusz jest podobno niezłym manipulantem (przepraszam, że tak piszę) ale na wizażu dziewczyna pisała, że wymusza podobno na PW od użytkowników różne informacje, żeby oni pisali bo on nie chce, aby na forum wiedzieli, że to on jest pomysłodawcą danej sprawy.
No jakiś koszmar dla mnie to jest. Całe to zaginięcie dla mnie jest jakąś niesamowitą zagadką.
Edytowane przez dnia 27-09-2010 15:01

marta wawa
kiedy?

Gaja
przeczytałam ten artykul w gazecie. i kurczę, jesli ten cały paweł jest nie winny, to nie wiem jak na jego miejscu bym sie poczula... (oczywiscie, nie brrnię go, ale jednak istnieje domniemanie niewinnosci...)
Na wzgórzu ze słów usypanym
Nadziei i wiary, pociechy i pięknych prawd
Tak stoję i czekam na świt

marta wawa
Nawet batdzo wymkneło...

Gaja
Mnie tez sprawa iwony interesuje, chocby po to, żeby sie dowiedziec czy ten kto jej cos zrobil nie chodzi przypadkiem wolno w ciagu dalszym.
Na wzgórzu ze słów usypanym
Nadziei i wiary, pociechy i pięknych prawd
Tak stoję i czekam na świt

bonton1
Ja się cieszę, że we wczorajszym programie na TVP2 poruszona została też historia Joasi Surowieckiej, zaginionej 4 lata temu. Może coś ruszy też w tej historii.

Maddinka
http://lublin.com...a,czesc,1/

marta wawa
nie moge tego znalesc na ich stronie

gl_administrator
obejrzałam Frown nadal bardzo przeżywam zaginięcie tej dziewczyny, byłoby wielkim szczęściem obudzić się któregoś dnia i usłyszeć w radiu, że się odnalazła, że żyje, myślę, że to dałoby też nadzieję rodzinom innych zaginionych

Maddinka
http://www.to.com...T/94067006 -> nowy artykuł

Polka
Dawno mnie tutaj nie było, ale widzę, iż nic nie straciłam...

Słuchajcie, a co z wątkiem Sztokholmskim? Zapomnieliście już o tym? Przecież detektyw Rutkowski potwierdził ten trop, po czym dostał nakaz milczenia. To jest bardzo dziwne i myślę, że dopóki to nie wyjaśni się, dopóty cała sprawa będzie stała w miejscu.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"
Joe Cocker

obsydiaantyaniol
Ja myślę, że pytania, jakie zadali w liście otwartym do prokuratury są dosyć ciekawe i chętnie poznałbym odpowiedzi na nie.

Na pewnym forum widziałem wzmiankę, że ktoś mówił, iż byli w Biedronce o 22, a biedronka jest otwarta do 21.
All things new are fought against
Even though their time has come
Stretch and reach the conscious mind
Seek defeat in those who fear

For we will not conform
We're ghosts in the machine!

Maddinka
http://nasygnale....omosc.html

Polka
Devilek, podpucha w tak poważnej sprawie? Frown
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"
Joe Cocker

aga_0145
Frown
"Psy szczekają, karawana jedzie dalej"

halucynacja
Tez mi się tak wydaje Devilku..
Nie kupuj kosmetyków testowanych na zwierzętach!

marta wawa
duzo osb tego nie iwdzi,albo nie chce sie przyznac ze tyle bylo bledow popelnionych

aga_0145
"Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości." - Helmut Schmidt
"Psy szczekają, karawana jedzie dalej"

Maddinka
I sprawa Iwony ucichłaFrown

titina
Najnowsze info jest takie że rodzina Adrii współpracuje z mamą Iwonki, Adria zgodziła się na badanie wariografem. Paweł nie wyraził na to zgody. Co do pozostałych osób z imprezy jeszcze nie wiadomo.

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się