Seo tools

www.szukamywas.pl - Forum dyskusyjne: Patryk Kamil Błoch (Data zaginięcia 2009/05/01)
Listopad 19 2018 08:16:13
Nawigacja
· Start
· Forum
· Regulamin
· Plakaty do pobrania
· FORMULARZ ZGODY
· Mapa zaginionych
· Nasza klasa
· Facebook
· Pinterest
· Kanał Youtube
· BLOG
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 138
· Najnowszy użytkownik: aga__0145
Szukamy Ich
Zobacz temat
 Drukuj temat
Patryk Kamil Błoch (Data zaginięcia 2009/05/01)
Maddinka
Za kontakt z rodzinami zaginionych odpowiedzialna jest marta wawa. Jeśli macie jakąś ważną informację prześlijcie ją najpierw do wyżej wymienionej osoby. Każda rodzina, której zaginął ktoś bliski znajduje się w specyficznej sytuacji i nie zawsze chce rozmawiać o swoich problemach z kilkoma osobami. Poza tym, każdy trop trzeba najpierw sprawdzić. Z góry dziękujemy za zastosowanie się do prośby. Administracja www.szukamywas.pl

3.bp.blogspot.com/_Ou5N466zHZE/TRujeX030iI/AAAAAAAAFJ0/DgRSZgwKxcA/s320/PATRYK+BLOCH.jpeg

4.bp.blogspot.com/_Ou5N466zHZE/TR15-J81PAI/AAAAAAAAFVM/wRRxPYv1LMw/s640/patry+b.JPG

Patryk Kamil Błoch
Data zaginięcia: 2009/05/01
Wiek w dniu zaginięcia: 21 lat
Miejscowość: Pieszyce

http://zaginieni....ATRYK.html
Edytowane przez marta wawa dnia 26-05-2013 15:06
 
Maddinka
http://www.tygodn...ew/4119/2/
 
marta wawa
Wypowiedź narzeczonej Patryka

,,Ad.1.
W pierwszej chwili kiedy zgłaszałam sprawę Patryka na policję to naprawdę podejrzewałam że mogło się coś Patrykowi stać...Jednak z biegiem czasu wydaje mi się jednak że on żyje...Ponieważ znajomi którzy wtedy byli z Patrykiem nie byliby na tyle sprytni i cwani aby cokolwiek zrobić komuś i na dodatek to tak ukryć...

Ad.2.
Na policję dochodziły różne wersje ludzi którzy widzieli Patryka we Wrocławiu i Międzylesiu k/Kłodzka ale po sprawdzeniu przez policję tych faktów , policja stwierdziła że to tylko fałszywe alarmy...

Ad.3.

Telefon komórkowy Patryka był sprawdzany ale brano bilingi tylko z tego dnia w którym zaginął a według mnie powinni te bilingi sprawdzić chciaż z miesiąc do tyłu...
A komputera Patryk nie miał...

Ad.4.
Policjii zaginięcie Patryka zgłaszałam zaraz w poniedziałek 04.05.2009 roku.,,
Edytowane przez dnia 05-01-2011 12:02
 
lornetka
bardzo fajny Smile a na jednym ze zdjęć jest Jego dziewczyna

zamieściłam ogłoszenia o Patryku na forach:

http://forum.gaze...lopak.html
Edytowane przez aga_0145 dnia 17-03-2012 12:37
 
marta wawa
Smile
 
elin
Wysłałam informacje oPatryku do wrocławskiej gazety wyborczej, echa miasta i portalu nasze miasto.pl jelenia góra i wrocław. Czekam na odzew Smile
 
lornetka
http://patrykbloc....bloog.pl/

http://zaginienip...-boch.html

http://www.gazeta...,z,no.html

http://www.tygodn...ew/3537/2/

http://www.stowar....php?id=70

http://dzierzonio...,id,t.html

http://www.ktokol...bloch.html
Edytowane przez marta wawa dnia 26-05-2013 15:08
 
marta wawa
Film wykonała Szpilllaaa

http://www.youtub...YmzziIKBZ0
 
elin
Emil Wojtyra, kierownik działu śledczego prokuratury rejonowej w Dzierżoniowie: "Przed kilku laty na terenie powiatu dzierżoniowskiego doszło do zaginięcia Patryka. Przez ten cały czas prowadzone były postępowania zmierzające do ustalenia, gdzie ta osoba przebywa, czy w ogóle żyje. Były one z wynikiem negatywnym. Ostatnio w wyniku policyjnych działań operacyjnych pojawiły się dwie wersje, wskazujące na to, iż osoba ta może nie żyć. Jedną z nich były oświadczenia, rzekomy list a także zeznania kobiety, która była w bliskim związku z mężczyzną, wskazujące, iż to on dokonał zabójstwa Patryka i miał go pochować w pobliżu parku w Pieszycach. Inna natomiast wskazuje na to, iż Patryk miał poważne problemy finansowe, zadłużenia wobec innych osób i to oni mieli uprowadzić go a następnie pozbawić życia. Obydwie wersje są aktualnie sprawdzane, jeszcze w formie postępowania operacyjnego. W przypadku pozyskania informacji wskazujących na potwierdzenie się tych wersji, zostanie podjęte również postępowanie dotyczące zaginięcia Patryka."

Czyli mają jakieś tropy.
http://ddz.doba.p...&mod=1

Justyna O. (zam. Dzierżoniów) zgłosiła zaginięcie swojego konkubenta Patryka B. lat 21 (zam. Pieszyce), który to w dniu 01.05.09 r wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie odezwał się.
http://www.dzierz...och_patryk
Edytowane przez elin dnia 08-02-2016 22:21
 
Detektyw Piotr Koscielny
Ja miałem ostatnio podobną sprawę. Młody chłopak miał długi. Zgłosiła się jego partnerka która uzyskała informację że ma spłacić jego długi inaczej chłopak zginie. Rzekomo został uprowadzony i połamano mu palce. Akcja szukania chłopaka trwała dwa dni i chłopak się odnalazł. Co prawda nie ma już dziewczyny(zostawiła go gdy dowiedziała się że zagrał na jej uczuciach i wyłudzić chciał pieniądze), ale palce nie są połamane.
http://www.detekt...scielny.pl
http://www.centru...ektywow.pl
http://www.keskin...
 
http://www.detektyw-koscielny.pl
hermelina
Panie Detektywie. Litości. Nie wiem, czy sprawy są podobne. Nie wiemy, co się stało z Patrykiem. Oprócz tego, że w obu przypadkach zaginął młody chłopak i że w przypadku Patryka brana jest pod uwagę wersja o tym, że miał długi (która to wersja potwierdziła się w znanej Panu sprawie), nie widzę więcej analogii. Swoją drogą, wolno Panu mówić publicznie o sprawach swoich klientów? Rozumiem, że nie podaje Pan danych, ale zapewniam, że jeśli ktoś będzie chciał zidentyfikować osobę i sytuację po tym, co Pan napisał, to to zrobi. Z uwagą czytam Pana wskazówki i przemyślenia, w wielu kwestiach celne i przydatne, czy tym razem jednak odrobinę się Pan nie zagalopował w porównaniach?
Mowa jest srebrem, a milczenie złotem.
 
elin
Nooo. Zwłaszcza, że w przypadku Patryka rozpatrywane są wersje związane z jego śmiercią a nie tym, że zażartował z bliskich.

Swoją drogą to na pewno są osoby, które wiedzą, co stało się z Patrykiem (nawet patrząc po komentarzach) u nikt nic nie powie. Ja sobie nie wyobrażam, czemu tacy ludzie nie zlitują się nad rodziną, tylko skazują ją na taką niepewność...
 
Detektyw Piotr Koscielny
zostałem wywołany do tablicy więc odpowiem.
Do użytkownika "hermelina"
Co do przedstawienia analogicznej sytuacji wziętej z życia to proszę mi wierzyć że dyskrecja jest podstawą zawodu i nie udzieliłbym tej informacji nie mając zgody klienta. To po pierwsze. Po drugie klient sam mając żal do swojego partnera także umieścił kilka postów na różnego rodzaju forach aby przestrzec inne osoby które mogą mieć podobne sytuacje.
Co do analogii pomiędzy tymi dwoma sprawami to już tłumaczę. Sama Pani zwróciła uwagę że zaginął młody chłopak mający problemy finansowe. Ludzie którzy zadłużyli się w sposób przekraczający ich możliwości finansowe robią dziwne rzeczy. Przykład sprawy jaką ostatnio miałem temu dowodzi. Nikt z bliskich tego chłopaka nie spodziewałby się takiej zagrywki z jego strony. Przykładem kolejnym jest sprawa młodego chłopaka który także mając długi, parę lat temu postanowił się ubezpieczyć i upozorować własną śmierć. Ukradł ciało ze świeżego grobu, wsadził do swojego samochodu i podpalił. Upozorował porwanie. Sprawa szybko się wydała. Inne osoby zadłużone targają się na swoje życie.
Czyli jak Pani widzi ludzie czasem nie myślą logicznie tylko kombinują lub popełniają samobójstwo.
Proszę także zapoznać się z wypowiedzią dziewczyny Patryka kilka postów wyżej. Jak więc widać jest tutaj więcej analogii niż na pierwszy rzut oka się wydaje. Ani ja ani nikt z obecnych na forum nie ma pełnej wiedzy operacyjnej i dochodzeniowej, możemy tylko gdybać.
http://www.detekt...scielny.pl
http://www.centru...ektywow.pl
http://www.keskin...
 
http://www.detektyw-koscielny.pl
Detektyw Piotr Koscielny
do użytkownika "elin"

proszę mi wierzyć ale policja rozpatruje wszystkie wersje.
wersja o zabójstwie jest wymieniona dlatego że pojawił się nowy trop w sprawie który może na takie zakończenie wskazywać. Do czasu dopóki nie zostanie odnalezione ciało Patryk jest oficjalnie uznany za zaginionego.
Ponownie powołam się na wypowiedź partnerki zaginionego która stwierdziła ze Patryk był widywany w innych miejscach, wersje te nie potwierdziły się.
Powiem jedno, żaden z moich kolegów po fachu poszukując osoby zaginionej nie powie rodzinie że to najbardziej prawdopodobna wersja wydarzeń, dopóki nie znajdzie się ciała.
Choćby z faktu że nie odbieramy nadziei na pozytywny koniec.
Czytając wątki na tym forum, mógłbym z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić że przynajmniej w 3 przypadkch takie rozwiązanie jest wielce prawdopodobne, ale tego nie zrobię z powodu że dopóki tli się światełko to jest nadzieja.
http://www.detekt...scielny.pl
http://www.centru...ektywow.pl
http://www.keskin...
 
http://www.detektyw-koscielny.pl
kaktus
nowy link I
http://www.zagini...by/?o=7758
"Jestem bardzo cierpliwa pod warunkiem, że wyjdzie na moje"
 
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.13 - 23 zapytań MySQL 4,389,571 unikalnych wizyt