Seo tools

www.szukamywas.pl - News
Listopad 19 2018 09:00:21
Nawigacja
· Start
· Forum
· Regulamin
· Plakaty do pobrania
· FORMULARZ ZGODY
· Mapa zaginionych
· Nasza klasa
· Facebook
· Pinterest
· Kanał Youtube
· BLOG
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 138
· Najnowszy użytkownik: aga__0145
Szukamy Ich
Szukamy Marty Bieniaszewskiej
Szukamy Marty BieniaszewskiejMarta Bieniaszewska zaginęła w Pawłowicach. Wyszła ze swojego domu o 07:00 rano 9 czerwca 2009 r i ślad po niej zaginął. Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje o Pani Marcie proszone są o kontakt.

WIĘCEJ INFORMACJI

FILM

PLAKAT
Szukamy Mateuszka Żukowskiego
Szukamy Mateuszka ŻukowskiegoMateusz Żukowski zaginął gdy miał zaledwie 10 lat, na jego powrót czekają rodzice i rodzeństwo. Jeśli wiesz co wydarzyło się w dniu zaginięcia, jeśli wiesz gdzie przebywa ten chłopiec, nie czekaj. Skontaktuj się z nami.

WIĘCEJ INFORMACJI

FILM

PLAKAT
Szukamy Bożeny Świderskiej
Szukamy Bożeny ŚwiderskiejPani Bożena Świderska zaginęła 01 września 2009 roku. W dniu zaginięcia ubrana była w: czarną sukienkę w drobne kolorowe kwiatki, buty na obcasie. Miała przy sobie małą czarną torebkę, torbę granatową z białym napisem z przodu, zegarek i złotą obrączkę. Ktokolwiek posiada informację o tym co stało się z Panią Bożeną proszony jest o kontakt.

WIĘCEJ INFORMACJI

Filmy: polski, angielski

PLAKAT
Szukamy Marcina Woźniaka
Szukamy Marcina WoźniakaWszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat zaginione Marcina Woźniaka proszone są o niezwłoczny kontakt.

WIĘCEJ INFORMACJI
19 marca 2011r. odbył się Biały Marsz ku pamięci Asi
19 marca 2011r. odbył się Biały Marsz ku pamięci Asi19 marca w Czechowicach-Dziedzicach odbył się Biały Marsz ku pamięci Asi. Wszystkim uczestnikom marszu serdecznie dziękujemy za przybycie. WIĘCEJ INFORMACJI O TYM WYDARZENIU
Szukamy Michałka Kiepasa
Szukamy Michałka KiepasaLatem 2008 roku chłopca uprowadził ojciec pozbawiony władzy rodzicielskiej. Chłopiec jest poszukiwany przez policje na terenie krajów UE. Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje o Michale proszone są o kontakt.

WIĘCEJ INFORMACJI

FILM

PLAKAT
Szukamy Roberta Wójtowicza
Szukamy Roberta WójtowiczaRobert zaginął 20 stycznia 1995r. w Krakowie, wyszedł z domu na wykłady na UJ, jednak na uniwersytet nie dotarł. Od momentu zaginięcia nie pojawił się żaden ślad, który mógłby pomóc rozwikłać zagadkę tego zaginięcia.

WIĘCEJ INFORMACJI

Filmy: polski, angielski

PLAKAT
Szukamy Radosława Piwcio
Szukamy Radosława PiwcioMieszkaniec Dębna, wyszedł z domu 17 marca 2008r. około godz. 16:00.
Wszystkie osoby posiadające informacje na temat jego losu proszone są o kontakt.

WIĘCEJ INFORMACJI

FILM

PLAKAT

Szukamy Andżeliki Rutkowskiej
Szukamy Andżeliki RutkowskiejAndżelika zaginęła 31 stycznia 1997r. Miała wtedy 10 lat. Około 13:00 wyszła na podwórko pobawić się i zniknęła bez śladu. Nie było żadnych świadków zaginięcia dziewczynki.

WIĘCEJ INFORMACJI

FILM

PLAKAT
Szukamy Pana Sylwestra Rdes
Szukamy Pana Sylwestra RdesPan Sylwester zaginął 19 lutego 2007 roku. Późnym wieczorem odwiedził kolegów, u których przebywał mniej więcej do godziny 23:00. Następnie udał się do domu, jednak do niego nie dotarł.

WIĘCEJ INFORMACJI

FILM

PLAKAT
Szukamy Małgorzaty Wnuczek
Szukamy Małgorzaty WnuczekPani Małgorzata dnia 30 maja 2006 roku zaginęła bez śladu. Feralnego dnia widziano Małgorzatę w pracy i tam się ślad urywa. Prosimy o pomoc w poszukiwaniach Pani Małgorzaty.

WIĘCEJ INFORMACJI

Filmy: polski, angielski
BLOG

PLAKAT
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.06 - 29 zapytań MySQL 4,389,608 unikalnych wizyt