Seo tools

www.szukamywas.pl - News
Kwiecień 19 2019 22:30:59
Nawigacja
· Start
· Forum
· Regulamin
· Plakaty do pobrania
· FORMULARZ ZGODY
· Mapa zaginionych
· Nasza klasa
· Facebook
· Pinterest
· Kanał Youtube
· BLOG
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 138
· Najnowszy użytkownik: aga__0145
Szukamy Ich
Szukamy Pani Doroty Grygiel
Szukamy Pani Doroty GrygielPani Dorota dnia 08 października 2009r. wyszła z pracy przy ul. Niedźwiedziej we Wrocławiu około godziny 15:00. W grudniu 2009r. z jej konta została pobrana niewielka kwota pieniędzy (wypłata z bankomatu). Rodzina podejrzewa, że może ona przebywać we Wrocławiu - dzielnica Fabryczna lub Krzyki.

WIĘCEJ INFORMACJI

FILM BLOG

PLAKAT
Szukamy Konrada Kijańskiego
Szukamy Konrada KijańskiegoKonrad Kijański zaginął w maju 1999 r. podczas wakacji, które spędzał w Hiszpanii w miejscowości Oropesa Del Mar, zamierzał udać się na festiwal filmowy w Cannes jednak na niego nie dotarł. Spójrz na załączone zdjęcie, może już gdzieś widziałeś tą twarz?

WIĘCEJ INFORMACJI

PLAKAT

FILM

Szukamy Mirka Jasińskiego
Szukamy Mirka JasińskiegoMirek zaginął w marcu 2006 roku, miał wtedy 19 lat. Przed zniknięciem wyczyścił archiwum rozmów w komunikatorze internetowym. Wierzymy, że 23-letni w tej chwili Mirek powróci do domu, pomóż nam go odnaleźć.

WIĘCEJ INFORMACJI

FILM

PLAKAT
Szukamy Karoliny Siwek
Szukamy Karoliny SiwekKarolina zaginęła w 1999r., miała wtedy 14 lat. Przyjrzyj się jej twarzy. Zdjęcie po lewej to fotografia sprzed 11 lat, a grafika po prawej to progresja wiekowa wykonana przez policję.

WIĘCEJ INFORMACJI

OFICJALNA STRONA KAROLINY

FILM PLAKAT
Powstanie strony www.szukamywas.pl

Dzień po Międzynarodowym Dniu Zaginionych powstaje serwis www.szukamywas.pl zrzeszający Internautów, którzy nie pozostają obojętni wobec problemu zaginięć w Polsce. Mają Oni nadzieję, że ich zaangażowanie okaże się pomocne dla osób, które z nieznanych przyczyn nie wracają do swoich domów.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.04 - 23 zapytań MySQL 4,603,997 unikalnych wizyt